Všetky tieto termálne kúpele v Slovinsku podporujú wellness a mnohé z nich sa okrem ohromujúcich wellness centier nachádzajú vo východnej časti krajiny. Východná časť Slovinska sa pýši bohatstvom termálnej vody. To pripravilo pôdu pre vznik mnohých liečebných centier a prírodných kúpeľov v tejto oblasti. Dobrou správou je, že tieto zariadenia vítajú všetky typy hostí od tých, ktorí potrebujú pomoc pri svojich zdravotných ťažkostiach, až po rodiny s deťmi a páry, ktoré hľadajú romantický a relaxačný pobyt. 

Ak ste vždy snívali o tom, že strávite kúpeľný pobyt v Slovinsku, vždy si najprv overte dostupnosť vami preferovanej destinácie. Väčšina z nich sa totiž nachádza trochu ďalej od známych turistických pamiatok a atrakcií, takže by pomohlo vždy si to vopred naplánovať. 

Je tiež dôležité mať na pamäti, že počas chladnejších zimných mesiacov môžu niektoré z týchto kúpeľov prejsť aj nevyhnutnou údržbou, zatiaľ čo iné vonkajšie bazény môžu na sezónu zatvoriť svoje brány. 

Teraz, keď ste získali určitú predstavu o slovinských kúpeľoch, je čas dozvedieť sa viac o najlepších možnostiach, ktoré by ste mohli pridať na svoj zoznam povinných návštev pre dokonalé zdravie a wellness oddych.

YouTube video
Thermana laško ponúka relax pre dvoch, kúpeľoch pre deti, …

Thermana Laško

Zoznam najlepších slovinských kúpeľov pre dokonalý wellness a relaxáciu uzatvárajú moderné kúpele Thermana Laško, ktoré sú ideálne na oddych a rekreáciu. Laško je malá dedinka, ktorá slúži ako domov niektorých z najobľúbenejších pív v krajine. Ich pivný wellness je najlepším spôsobom, ako si užiť termálne aktivity a zároveň si vychutnať pivo. Môžete si tiež vybrať z rôznych kúpeľných balíkov a ubytovania pre ten najlepší zážitok. 

Ste pripravení nechať sa rozmaznávať v slovinských kúpeľoch?

Z rovnakej kategórie: