Ak máte radi zostať v kontakte s najhorúcejšími trendmi vo svete krásy a účesov, určite ste si všimli, ako sa klip-in príčesok z pravých vlasov stal skutočným trendom práve teraz. V dávnych časoch tieto príčesky používali iba modely a účinkujúci v programoch a podujatiach.Dnes sa veci zmenili, pretože takmer všetky ženy začali používať tieto úžasné vlasové nástroje.

Či už plánujete používať tieto príčesky alebo si nie ste istí či pre vás budú pracovať, nižšie sú hlavné výhody použitia klip-in príčeskov z pravých vlasov.

Extenzie vlasov bez poškodenia   

Okrem veľkej diery ktorú spravia vo vrecku, sú predĺženia vlasov v salónoch neslavne známe pre veľké škody ktoré môžu spôsobiť na prírodných vlasoch. Aj keď sa profesionáli v salóne pokúsia vas presvedčiť, že používanie polotrválych príčeskov nie je na škodu, logika vám hovorí, že to tak nie je.

Klip-in príčesok z pravých vlasov
Klip-in príčesok z pravých vlasov pre krajší a elegantnejší účes

Počas aplikácie extenziou v salóne, stylistka bude používať vyhrievacie náradie a lepidlo na pripevnenie príčeskov k vlastným vlasom. Samotný proces môže viesť k vysušeniu, poškodeniu vlasových koreňov a samozrejme aj poškodeniu. Ale s klip-in príčeskami nenastanú žiadne škody, a budete mať stále rovnaké výhody. 

Viac úspor peňazí 

Jeden pohľad na cenu polotrvalých príčeskov vyrobených z ľudských vlasov je viac ako dosť, aby vás prekvapil. Salóny majú tendenciu účtovať bohatstvo len za to, že sa tieto príčesky aplikujú na vlasy klientov.

Video: Ako nasadiť clip in vlasy

Ak sa chystáte na príčesky z pravých vlasov, môžete dosiahnuť rovnaký vzhľad ako  predlžovania vlasov v salóne bez toho, aby ste museli obkradnúť banku. 

 Užite si plnšie vlasy 

Ak je vaším cieľom pridať k svojim prírodným vlasom plnosť, najlepšia voľba za to sú príčesky. Polotrvalé predlžovanie vlasov má tendenciu zvíjať sa, pretože ťažké lepivé spoje, ktoré ich pripevňujú k vašim prírodným vlasom, ich vážia nadol.S klip-in príčeskami zo skutočných vlasov môžete očakávať, že im dodajú väčší objem a zdvihnú sa, najmä ak sa aplikujú okolo temena hlavy. 

Zmeňte svoj vzhľad kedykoľvek budete chcieť 

Zvyčajné kozmetické návyky sú zábavnejšie, ak sa neustále menia. Kto by sa dnes rád neprešiel po ulici s bob účesom a druhý deň mál dlhé vlasy? Vďaka klip-in príčeskom si môžete bez problémov meniť dĺžku vlasov tak často ako chcete. Vďaka tomu je klip-in príčesok vynikajúcou voľbou pre dámy, ktoré radi experimentujú so svojím vzhľadom, a pre tých, ktorí sa jednoducho chcú zabaviť, ako chcú a kedy chcú.

Rozlúčte sa s vašimi parochňami 

Väčšina žien nosí parochne v nádeji, že dosiahnu taký vzhľad, aký snívajú. Aj keď moderné parochne sú dnes presvedčivejšie a prirodzenejšie ako v minulosti, každá dáma ktorá sa predtým pokúsila nosiť parochňu, vie, že sa vôbec necíti pohodlne ju používať.Prečo nútite seba trpieť svrbením a teplom ked  vždy môžete pomocou klip-in príčesku dosiahnuť skutočné vlasy, aby ste dosiahli rovnaký vzhľad a zároveň spôsobili menší tlak na pokožku hlavy?

Z rovnakej kategórie:

    Nenašli sa žiadne